INDEPENDENT MANUFACTURER OF BODYWORK PARTS OF THE SAME QUALITY AS THE ORIGINAL

Privacy Policy

Gizlilik Politikası

GİZLİLİK POLİTİKASI

Phira Otomotiv A.Ş. bu web sitesi kullanıcılarının kişisel verilerinin işlenmesinden sorumludur. Bu verilerin, 27 Nisan 2016 tarihli Avrupa Parlamentosu ve Konseyi`nin (AB) 2016/679 sayılı Tüzüğü gereğince, işlenmesine ilişkin korunması ile ilgili olarak ele alınacağını bildiririz.

1.- İşleyişin Amacı: Bu web sitesinin kullanıcısı ile ticari bir ilişki sağlamak. İşleyişin amacını gerçekleştirmek için planlanan operasyonlar şunlardır:

  • Kullanıcı tarafından sağlanan iletişim formlarından herhangi biri aracılığıyla yapılan siparişleri, talepleri veya her türlü talebi işleme.
  • Ticari iletişimin yapılmasını mümkün kılan, ürünlerimiz ve hizmetlerimizle ilgili ticari reklam iletişimlerinin şimdiki veya gelecekteki herhangi bir elektronik veya fiziksel yolla gönderilmesi.

2.- Verilerin korunması: İşleyiş karşılıklı bir ilgi olduğu sürece veriler korunacaktır. Artık bu amaç için gerekli olmadıklarında, tamamen yok olmalarını garanti altına almak için yeterli güvenlik önlemleri ile sonlandırılacaklardır.

3.- Verilerin iletilmesi: Kullanıcıya, verilerinin erişim, düzeltme, silme, muhalefet ve taşınabilirlik hakları verilir. İşleyişin mevcut düzenlemelere uygun olmadığını düşünen kullanıcıya, kontrol yetkilisi www.agpd.es ile bir talepte bulunma hakkı verilir.

Bu hakları kullanabilmek icin kullanıcının kimlik veya pasaport bilgilerini aşağıdaki adrese göndermesi gerekmektedir.

Phira Otomotiv A. Ş., CIF A08622938  Jacint Verdaguer 58 - Polígono Fontsanta; 08970 - Sant Joan Despí (Barselona) İspanya e-posta adresi: phira@phira.es

4.- Kullanıcı tarafından sağlanan bilgilerin zorunlu niteliği: Kullanıcılar, ilgili kutuyu işaretleyerek, sağlayıcıların taleplerini karşılamak için verilerinin açık ve kesin olduğunu kabul eder. Kullanıcı, sağlanan kişisel verilerin gerçek olduğunu ve herhangi bir değişikliğin iletilmesinden sorumlu olduğunu garanti eder.

Phira Otomotiv A.Ş. kullanıcılara kişisel verilerinin hiçbir şekilde üçüncü taraflara aktarılmayacağını açıkça bildirir ve garanti eder ve herhangi bir kişisel veri aktarımı yapılırsa, daha önce kullanıcıların açık, bilgilendirilmiş ve açık onayı istenecektir.

Web hizmeti aracılığıyla istenen tüm bilgiler zorunludur, çünkü hizmetin sağlanması için gerekli olduklarından, tüm verilerin sağlanmaması durumunda, sağlayıcı tarafından sağlanan bilgi ve hizmetin ayarlanması garanti edilmez.

Güvenlik Önlemleri: Kişisel verilerin korunmasına ilişkin yürürlükteki yönetmelik hükümlerine göre, sağlayıcı kişisel verilerin işlenmesine ilişkin düzenlemelerin tüm hükümlerine ve GSYİH'nın 5. maddesinde açıklanan ilkelere uymaktadır.

Kullanıcıların hak ve özgürlüklerini korumak amacıyla GSYİH tarafından oluşturulan güvenlik önlemlerini uygulamak için uygun teknik ve organizasyonel politikaların hayata geçirilmesi ve bunları kullanabilmeleri için uygun bilgilerin iletilmesi sağlanmıştır.