Phira Turkey Hakkında

Merkezi Barselona - İspanya'da bulunan PHIRA, Avrupa'nın lider plastik kaporta parçaları üreticilerinden biridir. 50 yıldan fazla deneyime sahip bir aile şirketi olan PHIRA 25 yıldır ihracat yapmakta ve bugün 50'den fazla ülkede satılmaktadır. 20 yıldır Türkiye’de satılmakta olan ürünlerimiz sigorta şirketleri ve OE ürününe eşdeğer kalite arayan tüketiciler tarafından iyi tanınmakta ve tercih edilmektedir. Daha iyi ve daha hızlı hizmet verebilmek için; Ocak 2020’de PHIRA TURKEY olarak Istanbul’da kurulmuştur.

Phira Turkey sadece Phira ürünlerini değil, aynı zaman da ORAN, ITSA, EUROSTAMP, POLIPLAST, SPJ gibi OE ürününe eşdeğer kalitede ürünler üreten bu firmaların Sertifikalı ve Sertifikasız ürünlerinin satışını da gerçekleştirmektedir.

Stoklarında 24 farklı markanın 1988 model yılından günümüze kadar yaklaşık 1000 farklı çeşit tamponu bulunduran Phira Turkey tüm Türkiye’ye ücretsiz sevkiyat gerçekleştirmektedir. B2B Kurulumunu gerçekleştirerek tüm marklarımıza tek yerden ulaşabilirsiniz.